З 31 жовтня в Запоріжжі та області почнуть відключати електроенергію, - ОНОВЛЕНО


З 31 жовтня в Запоріжжі та області почнуть відключати електроенергію, - ОНОВЛЕНО

Завтра, 31 жовтня, з 6:00 в Запоріжжі та на підконтрольній Україні території Запорізької області вводять графік погодинних відключень електроенергії, щоб стабілізувати ситуацію в енергосистемі країни.

Про це повідомили в “Запоріжжяобленерго”.

Електроенергію споживачам будуть відключати у 4 черги. О 06:00 відключать споживачів 1-ї черги. Тривалість відключення – 3 години із можливою невеличкою затримкою з урахуванням часу, необхідного на переключення та можливої повітряної тривоги. Після чого 1-й черзі постачання електроенергії відновлять, а вимкнуть споживачам 2-ї, через 3 години світло вмикають 2-й черзі, а 3-й вимикають. 

4 черга відключень – великі промислові підприємства, які відключатимуться в окремо визначеному порядку.

Відключення повторюватимуться до стабілізації єдиної енергосистеми.

Перевірити до якою черги відноситься ваша адреса можна сайті “Запоріжжяобленерго” за посиланням. Якщо сайт не відкривається, зайдіть за цим посиланням.

Енергопостачальник рекомендує на час відключення світла від’єднати від мережі всі вартісні електроприлади, оскільки при повторному підключенні одразу значної кількості споживачів може мати місце стрибок напруги, здатний спричинити пошкодження електроприладів.

ОНОВЛЕНО

Секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв, опублікував графік відключень електроенергії, за яким світла у споживачів буде відстунє більше 3 годин:

  • 1 черга з 06.00 до 10:40
  • 2 черга з 10:40 до 14:20
  • 3 черга з 14:20 до 18:00
  • 4 черга з 18 до 22:00 (стосується промислових обʼєктів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий