Як поводиться Сітроен Берлінго на дорозі?

Які переваги має автомобіль Citroen Berlingo

Citroen Berlingo буде пропонуватися кілька версій нового та ефективного 1,5-літрового дизельного двигуна PSA, найпривабливіший з яких, 128-сильний варіант, нам також дозволили на короткий час проїхати, оснащений восьмиступінчастою автоматичною коробкою Aisin.

У топовій комплектації Flair, з опціями, є обладнання, майже гідне розкішного седана: 8,0-дюймовий центральний екран, двозонний клімат-контроль, дисплей приладів, камера для маневрування на 360 градусів, інтерактивна навігація вищого класу, складні можливості підключення на чотирьох різних рівнях, включаючи бездротову зарядку смартфонів, та так звана система Modutop, що складається з панорамних скляних панелей даху – плюс всілякі полиці, відділення для гаджетів та своєрідне світлове шоу над головою пасажирів.

Покупцям також пропонується стайлінг-пакет XTR у комплектації Flair на нашому сайті https://citroen.niko.ua/car/berlingo/, який доповнений більшими колесами, накладками на санки, рейлінгами на даху та помаранчевими штрихами на передніх деталях.

Який Berlingo усередині салону?

Стандартний салон Berlingo має щонайменше 28 відділень для гаджетів загальним обсягом 186 літрів. Багажник вміщує значні 775 літрів “речей” – на 100 літрів більше, ніж минулого разу.

На даху встановлені рейлінги на яких можна перевозити всілякі святкові вантажі, а величезні задні двері з квадратною спинкою зроблена спеціально для велосипедних багажників.

Ще краще те, що Berlingo має величезний салон для перевезення людей, який набагато більший, ніж обіцяє його новий, досить акуратний вигляд. На передніх сидіннях, розрахованих на вашого високого і вгодованого покірного слугу, є місце – включаючи величезний простір для голови – ще одного такого ж розміру ззаду. Багажник ззаду може проковтнути крісло. Три задніх сидіння можуть складатися окремо, а переднє пасажирське сидіння також відкидається вперед, дозволяючи власнику перевозити дерев’яні балки завдовжки близько трьох метрів.

Семимісний автомобіль має п’ять досить просторих сидінь за передньою парою, і при цьому достатньо місця для пристойної колекції сумок.

Як поводиться Berlingo на дорозі: як легковий автомобіль чи як фургон?

Berlingo відразу вражає тим, що сильно відрізняється від звичайного седана, і тим краще для нього. Він їде тихо і м’яко, приймаючи “прогулянковий” рух, що нагадує оригінальну модель, але набагато краще контрольований його слухняними амортизаторами. Він згладжує пульсації та чудово справляється з високочастотними нерівностями.

Рульове управління точне, і автомобіль легко маневрує, але є легке відчуття “прилипання” на прямій, без якого можна було б обійтися. Існує спеціальна, легша паркувальна настройка для кермового управління на низькій швидкості, без якої ми могли б обійтися. При різкій їзді автомобіль злегка крениться, але проходить повороти з напрочуд малим креном, враховуючи високий кузов і м’яку підвіску, а також добре тримається на дорозі.

Добавить комментарий