Запорізькі депутати позбавили звання «Громадянина міста» космонавта з рф та екс-голову організації ветеранів

[ad_1]

Запорізькі депутати позбавили звання «Громадянина міста» космонавта з рф та екс-голову організації ветеранів

На сесії Запорізької міської ради народні обранці підтримали рішення щодо позбавлення раніше наданого звання «Почесного громадянина міста Запоріжжя» Олега Скрипочки та Віктора Короленка.

Про це повідомляє 061 за результатами сесії.

Відомо, що звання почесного громадянина космонавту рф Олегу Скрипочці, надали влітку 2011 року з формулюванням «за підвищення статусу Запоріжжя у світі з огляду на заслуги у розвитку космонавтики та особистий внесок у зміцнення міжнародної співпраці».

Мешканці Запоріжжя були обороні тим, що у 2022 році досі орденоносець Путіна та герой росії Олег Скрипочка входить в перелік почесних запоріжців, хоча нічого для міста він не зробив, окрім того, що лише закінчив тут школу (сам народився він в росії).

У міській раді ще раніше підготували проєкт рішення, за який вдалося проголосувати не з першого разу, аби позбавити росіянина цього звання з формулюванням «через відсутність дій щодо піднесення статусу міста Запоріжжя».

Також звання «почесного громадянина» позбавили колишнього керівника міської організації ветеранів Віктора Короленка з формулюванням, що ця «особа недостойною поведінкою дискредитує себе перед громадськістю міста, а саме нещодавно переїхав до міста Ростов і у своїх виступах дискредитує Україну, не дає об’єктивної оцінки подіям україно-російської війни, не осуджує ракетно-бомбових ударів по місту Запоріжжя, які завдали численних жертв серед мешканців міста».

Більш того, відомо, що Короленко не просто не засуджує дії агресора, а 83-річний колишній лідер запорізьких ветеранів насправді проводить так звані «уроки мужності» для ростовських школярів і навіть пише з ними листи «участникам спецоперации».

Запорізькі депутати вирішили, що ці особи не можуть більше носити звання почесних громадян Запоріжжя.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий