В ЗСУ показали, що знаходилось в бойовій машині армії РФ, яку підбили в Запорізькій області, - ВІДЕО

[ad_1]

В ЗСУ показали, що знаходилось в бойовій машині армії РФ, яку підбили в Запорізькій області, - ВІДЕО

В підбитій ЗСУ в боях під Василівкою бойовій машині армії РФ знаходились особисті речі екіпажу, зброя, портфель з документами. Судячи з документів, екіпаж зайшов до України з Криму та мав чіткі бойові задачі. 

Відео артефактів опублікувала Запорізька обласна військова адміністрація, передає 061. 

З території країни-агесора екіпаж бойової машини перекинули в тимчасово окупований Крим через Керченський міст у складі 42-ї та 19-ї дивізії армії РФ. За даними ЗСУ, 42-а дивізія дислокується в Чечні, а 19-та у Владикавказі та північній Осетії. Судячи зі зброї, військовослужбовець, якому вона належала, активно брав участь у бойових діях в Чечні та в Грузії в 2008 році.

В командирській сумці був пакет документів, що свідчить, що ворог не заблукав, а мав чіткі бойові задачі. Відповідно до записів, 70-й та 71-й полк 42-ї дивізії готувався до активних наступальних дій. Кожен солдат мав чітко визначені завдання по захопленню території нашої країни. Також у ній знаходилась медична книжка. Згідно документів російського військовослужбовця, він приймав участь у Вірменсько-Азербайджанській війні.

— Можемо констатувати, що кожен окупант, який зараз перебуває на території України, має при собі комплект документів прихованого управління військами, які забезпечують йому можливість керувати особистим складом під час ведення бойових дій, — зазначили у військвій адміністрації.

Як раніше писав 061, Сьогодні вночі артилеристи ЗСУ тричі нанесли вогневі ураження російським окупантам на маршрутах його просування в Запорізькій області. Під Кам’янським Василівського району вдалось підбити ворожу БМП-3. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий