В Запоріжжі готові розгорнути пункти обігріву та чекають від США мобільні котельніВ Запоріжжі готові розгорнути пункти обігріву та чекають від США мобільні котельні

Запоріжців готують до того, що зима буде надскладною. Не виключено, що місто може залишитись без світла та газу. В мерії говорять, що за таких обставин більша частина людей буде евакуйована. Але для тих, хто залишаться, розгорнуть спеціальні централізовані пункти обігріву.

В мерії пояснили, на базі чого вони будуть облаштовані, та яким чином вони будуть опалюватися.

Як написав в Телеграм в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв, ці пунки ппланють організувати на базі територіальних інформаційних центрів, лікарень, комунальних установ, а також об’єктів, які знаходяться на балансі фонду Держмайна. Опалюватися ці приміщення будуть за рахунок альтернативних джерел енергії. 

Більше того, на сьогодні в нас вже є домовленість з Агентством США по міжнародному розвитку (ЮСЕЙД) про надання Запоріжжю двадцяти чотирьох мобільних котелень, які планують використати для опалення медичних закладів. Концерн «Міські теплові мережі» вже отримав доручення розробити варіанти підключення цих котелень. 

Окрім того,  від партнерів місто отримало автономні генератори. Резервні дизель-генераторні станції вже встановлені у Міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги та міській лікарні №9. Додатково отримано генераторні станції для ще п’яти медичних закладів. Для їх монтажу та підключення вже замовлено проєктну-кошторисну документацію. Також певну кількість генераторів мають наші комунальні підприємства – «Водоканал» та концерн «Міські теплові мережі».

Окрім того, у якості централізованих пунктів обігріву будуть використані зокрема ті школи, які мають вугільні котельні. Вони будуть готові до роботи у період опалювального сезону та будуть забезпечені необхідним паливом. 

Також міська влада проводить інвентаризацію укриттів у житлових будинках для того, щоб виявити ті з них, які після переобладнання також можуть бути використані у якості пунктів обігріву. Після цього буде розроблені рекомендації для керуючих компаній та ОСББ, які їм буде необхідно виконати для того, щоб обладнати такі укриття всім необхідним і перетворити їх на місця обігріву. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий