В Офісі президента говорять, що влада Запоріжжя має знайти житло для людей, які постраждали через ракетну атаку рф


Заступник голови Офісу Президента Олексій Кулеба побував у Запоріжжі та поспілкувався з жителями будинку, зруйнованого внаслідок ракетного удару. 

Журналістів на зустріч не запросили, тож поставити питання, які турбують громаду, можливості не було. 

У той же час, як повідомляють прес-служби обласної та міської влади, представник ОП побував на місці трагедії, яка сталася вночі 2 березня і побачив зруйнований житловий будинок, поспілкувався (судячи з фото) з постраждалими жителями будинку.

В Офісі президента говорять, що влада Запоріжжя має знайти житло для людей, які постраждали через ракетну атаку рф, фото-1

Кулеба заявив, що потрібно людям надати гідні умови для тимчасового проживання. 

“Місто має ініціювати пошук житла й виділити кошти для постраждалих. Окрім цього, максимум залучити допомогу міжнародних організацій, волонтерів та представників бізнесу”, – зазначив Кулеба.

Представники місцевої влади запевнили, що начебто готові надати місця для поселення людей. Заявили і про те, що допомоги зголосився бізнес, який виділив 60 місць. 

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару, загинуло 13 людей. Наразі будинок (ті під’їзди, які вціліли) відключено від газу, світла, опалення, водопостачання. Близько 100 людей залишилось без житла. Міська влада зустрілась з постраждалими лише через кілька днів після трагедії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий