В Енергоатомі заявили, що відеозвернення працівника ЗАЕС не відповідає дійсності

[ad_1]

В Енергоатомі заявили, що відеозвернення працівника ЗАЕС не відповідає дійсності

Сьогодні, 23 червня, російські ЗМІ пошили інтерв’ю та відеозвернення заступника начальника управління по роботі з громадськістю та ЗМІ Андрія Туза. Чоловік розповідав про нібито підтримку ним російських окупантів, а також про «замовлення від ВВС та київської влади» на «неправдиві» сюжети про сам факт і перебіг захоплення росією Енергодару та ЗАЕС.  В Енергоатомі говорять, вся озвучена Андрієм Тузом інформація, не враховуючи особистих даних, є неправдивою. Більше того, в відомстві не виключають, що інтерв’ю записано під примусом з боку російських загарбників. 

Про у Телеграмі повідомляє Енергоатом.

У відомстві впевнені, що ціллю таких вкидів є спроби та намагання окупантів схилити на свій бік енергодарців та працівників ЗАЕС зокрема.

«Абсолютно очевидно, що текст відеозвернення, заздалегідь підготовлений росіянами, Андрій Туз, йдучи «прекрасним містом Сочі», читає з якогось папірця, який просто не потрапляє в кадр. Сам факт його «відпустки» у Сочі також переконливо свідчить про насильницький характер його там перебування, адже жодному працівнику вже четвертий місяць поспіль захопленої російськими військами Запорізької атомної електростанції навіть на думку не спало б «поїхати відпочивати» до будь-якого міста рф», — говориться у дописі. 

Слова про «замовлення ВВС та київської влади» на створення неправдивих сюжетів, нібито «знятих поза межами міста і далеко від атомної станції», легко спростувати. Більше того, кількість людей, які виходили на акції, говорить про те, що акції не були замовними.

Як підтверджують факт обстрілів станції її зруйновані та пошкоджені будівлі, а головне загибель трьох нацгвардійців, яких ховали всім містом.

До подібної тактики росіяни вдаються уже не перший місяць.

Нагадаємо, Енергодар та ЗАЕС перебувають в окупації з 4 березня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий