У Запорізькій міськраді планують відновлювати постраждалий будинок на центральному проспекті


Сьогодні, 22 жовтня, представники Запорізької міськради зустрілися з мешканцями будинку на проспекті Соборному, в якому було повністю зруйновано один з під’їздів, а ще два отримали значні пошкодження.  У мерії повідомили, що реконструкція будинку можлива і його планують відновлювати, правда, ще не визначили джерела фінансування.

Про це повідомляється в дописі секретаря Запорізької міськради Анатолія Куртєва, передає 061.

Після офіційного висновку про те, що реконструкція будинку можлива, буде виконано проєктування, яке планується завершити на початку наступного року. Паралельно посадовці працюватимуть над визначенням джерел фінансування відновлювальних робіт.

«Це можуть бути кошти державного та міського бюджетів, а також міжнародних організацій», – повідомив секретар міськради.

У Запорізькій міськраді планують відновлювати постраждалий будинок на центральному проспектіУ Запорізькій міськраді планують відновлювати постраждалий будинок на центральному проспектіУ Запорізькій міськраді планують відновлювати постраждалий будинок на центральному проспекті

Мешканцям, які все ще не змогли потрапити до своїх квартир, запропонували дістатися туди разом з рятувальниками міської комунальної аварійно-рятувальної служби, що супроводять людей до їхніх осель для того, щоб вони могли забрати особисті речі.

«Мешканці непридатних для проживання квартир вже можуть отримати у районній адміністрації акти комісійного обстеження пошкодженого майна, та після цього оформлювати статус внутрішньо-переміщених осіб. Це дасть їм право на всі виплати, передбачені законодавством для ВПО», – прокоментували в міськраді.

Цікаво, що у міськраді також запевнили, що поки не буде розроблений єдиний алгоритм дій, мешканці аварійних квартир поки що можуть не сплачувати за комунальні послуги, зокрема за тепло (про інші послуги нічого не сказано).

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі триповерховий будинок, в який влучила ворожа ракета, підлягає відновленню

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Источник: 061.ua

Добавить комментарий