У Запорізькій міській лікарні закупили ще один комп’ютерний томограф


У Запорізькій міській лікарні закупили ще один комп’ютерний томограф

Запорізька міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги отримала новий комп’ютерний томограф. Це обладнання дозволить проводити діагностику внутрішніх органів у 30 пацієнтах на день.

Про це повідомили у прес-службі Запорізької обласної військової адміністрації, передає 061.

Як зазначив завідувач рентгенологічного відділення лікарні Євген Ксензов, завдяки такому сучасному обладнанню можна більш детально діагностувати різні види захворювань.

«Це 32-х зрізовий апарат КТ з багатьма новими пакетами, яких в нас до цього не було. У тому числі – це 3D реконструкція, яка дозволяє діагностувати патологічні стани більш чітко та конкретно. Безумовно, це впливає на подальше лікування пацієнта. Раніше, в лікарні був один томограф, але відтепер у нас з’явиться ще більше можливостей для досліджень», – зазначають лікарі.

Для придбання сучасного обладнання для медичних закладів Запоріжжя, у тому числі апарата комп’ютерної томографії для міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги, з обласного бюджету виділили необхідні кошти.У найближчому майбутньому для міста планують купити ще один подібний апарат.

«Були виділені кошти для закупівлі важкого обладнання, щоб надавати допомогу кожному жителю Запоріжжя. Ми багато зробили для того, щоб в 5-й лікарні була комплексна діагностика. Це стосується й інших медичних закладів. Крім того, у нас реалізовувалась програма з будівництва та реконструкціїприймальних відділень. Важливо, що навіть під час війни ми не зупиняємося», – розповів очільник регіону Олександр Старух.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі депутати дозволили п’ятій міськлікарні відправити на продаж несправний томограф

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий