Президент Енергоатому Петро Котін впевнений, що Енергодар може бути невдовзі звільнений

[ad_1]

Президент Енергоатому Петро Котін впевнений, що Енергодар може бути невдовзі звільнений

Головне управління розвідки України звернулося до енергодарців з проханням повідомляти про місця та координати пунктів дислокації російських військових, адреси їхнього проживання, а також маршрути пересування військової техніки, дані місцевих колаборантів та осіб, які «співчувають» окупантам та іншим прибічникам окупаційної влади».  Президент Енергоатому Петро Котін розповів, чи свідчать ці повідомлення про спробу невдовзі звільнити Енергодар за допомогою диверсійних груп чи влучних ударів високоточної зброї.

Про це повідомляється у відео проєкту «Новини Приазов’я», що розмістили в Telegram Енергоатому, передає 061

Наші Збройні сили намагаються розпочати цей процес звільнення Запорізької АЕС

– Були атаки навколо станції (ЗАЕС – ред.) на рашистів, і успішні атаки. Усе це лягає в скарбничку, яка дозволяє нам сподіватися, що таки так, ситуація буде виправлена в найближчі часи, може, в найближчі тижні чи місяці. ЗСУ близько. Вони (російські військові – ред.) вже не дозволяють собі перебувати просто неба. Вони загнали всю свою техніку, 14 одиниць, у машинну залу першого енергоблоку. Це дуже небезпечно, але вони це зробили. Але це – також ознака того, що наші Збройні сили намагаються розпочати оцей процес звільнення Запорізької АЕС.

Котін запевнив, що високоточні удари ЗСУ по території навколо Запорізької АЕС не становлять небезпеки для ядерного об’єкта.

«Ці дії правильні, ці дії спрямовані на те, щоб звільнити атомну станцію. Якщо високоточною зброєю обстрілюється майданчик навколо станції, місця скупчення цих загарбників, небезпеки це не становить».

Останнім часом почастішали обстріли Нікополя на Дніпропетровщині та його околиць з боку Енергодару, поблизу якого розташована ЗАЕС. Через них гинуть мирні жителі, руйнуються житлові будинки та лікарні. Котін розповів, звідки саме російські війська обстрілюють місто на лівому березі Дніпра.

Загнали свою техніку безпосередньо на територію Енергодару й з 4-го мікрорайону здійснювали обстріл у напрямку Нікополя. Близько 40 залпів було зроблено

«Вночі вони (25 липня, російські військові – ред.) загнали свою техніку (це ракетні комплекси) безпосередньо на територію Енергодару й з четвертого мікрорайону здійснювали цей обстріл у напрямку Нікополя. Близько 40 залпів було зроблено, тобто вони вже не приховують свою ракетну техніку і безпосередньо з території Енергодару починають стріляти», — зазначив Котін.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що через окупацію з Енергодара виїхало близько 1000 працівників ЗАЕС.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий