Обладнання, ремонти та фінпідтримка: у мерії пропонують збільшити видатки на медицину на 390 мільйонів гривень


На найближчу сесію міськради виноситься проєкт зі змінами до Програми «Охорона здоров’я міста Запоріжжя на період 2022-2024 роки». Посадовці пропонують збільшити видатки на цей рік на 390 мільйонів 981 тисячу гривень.

Про це повідомляється в проєктах рішень міськради, передає 061.

Відомо, що проведення капітальних ремонтів приміщень, реконструкція будівель та закупівля обладнання здійснюється частково за рахунок державної субвенції.

Так, на покращення та оновлення матеріально-технічної бази медичних закладів хочуть збільшити видатки на 354,9 мільйона гривень. З цієї суми левова частка піде на придбання обладнання довгострокового користування в кількості 103 одиниці на суму в 266 мільйонів гривень (УЗД, рентген апарати, ангіографи, електрокардіографи, дефібрилятори, монітори пульсоксіметрії пацієнта та багато іншого).

Обладнання, ремонти та фінпідтримка: у мерії пропонують збільшити видатки на медицину на 390 мільйонів гривень

На проведення капітальних ремонтів приміщень та встановлення котельнь в лікарнях пропонують збільшити видатки на 36,3 мільйони гривень. На реконструкція будівель, інженерних мереж пропонують збільшити видатки на 48 мільйонів 167 тисяч гривень (травматологічний корпус 9 лікарні, реконструкція інфекційно-боксованого відділення в дитячій лікарні №5) та інше

Також закладені кошти в 16,4 мільйони гривень на поточний ремонт бомбосховищ, 15 мільйонів гривень – фінансова підтримка КНП “Патологоанатомічне бюро” , 4 мільйони гривень- завершення реконструкції системи киснепостачання будівель і лікарні №6; 2,7 мільйони гривень – погашення кредиторської заборгованості по двом лікарням – «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» та «Міська лікарня № 4».

Також просять збільшити оплату праці медичних працівників, задіяних в військово-лікарських комісіях» на 1,7 мільйони гривень.

В КУ “Адміністрація з питань охорони здоров’я” роблять примітку стосовно того, що реалізація проекту, здійснюватиметься у межах наявних коштів бюджету міста.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запоріжжі прокуратура судиться з підрядником за 16 мільйонів гривень, сплачених за томограф.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Источник: 061.ua

Добавить комментарий