«Не зброя переважає, а воїни»: командир запорізьких артилеристів розказав про ефективність захисників і що може прискорити перемогу

[ad_1]

Командир 55-ої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» Роман Качур зазначив, що українська армія переважає саме єдністю і високим бойовим духом. Наша артилерія працює ефективніше. Цифри говорять самі за себе.

Про це повідомив Роман Качур під час відео інтерв’ю, що опубліковано на каналі головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, передає 061.

Військовий зазначив, що після перемоги він продовжить готуватися до війни. Він пояснив, що це його професія – бути завжди готовим до захисту Батьківщини.

«Я з дитинства хотів займатися справжньою чоловічою роботою. Я захоплююся артилерією. У житті так склалося, що моє захоплення і моя професія вони об’єднуються в одне ціле. Будь-яка справа буде проста, якщо ти в ній розбираєшся: розклав її від А до Я, знаєш як готується стрільба, яким чином підготовлюються установки на ураження, як веде себе та чи інша артилерійська система під час різних погодних умов, стрільби на різні дальності… Саме тоді результат буде високий», — зазначив Качур.

«Не зброя переважає, а воїни»: командир запорізьких артилеристів розказав про ефективність захисників і що може прискорити перемогу

Полковник зізнався, що в жодному разі не проміняв би свою 55 бригаду на будь-яку іншу.Колектив формується з часом і проходженням бойової підготовки. За його словами одні лише цифри не мають жодного значення, а мають сенс люди, які працюють в цій бригаді.

«Показник сили закладений в підготовці війська, а це характер і бойовий дух. Підготовка це не лише володіння зброєю, але й загартування військовослужбовця до статусу воїна. Ми не можемо сказати, які ми круті, бо артилерія не воює сама по собі. Здобутки ЗСУ, Сил оборони взагалі — комплексна робота усіх складових. В командира бригади задача проста – є ділянка фронту і потрібно знищувати на ній ворога», — зазначив він.

«Не зброя переважає, а воїни»: командир запорізьких артилеристів розказав про ефективність захисників і що може прискорити перемогу

За словами командира бригади може змінюватись зброя, тактика ведення війни, змінюються стратегії, але не змінним залишається характер ведення війни.

«Звичайно, що за допомогою нових артилерійських системі і допомоги західних партнерів є можливість прискорювати момент перемоги.Але не зброя переважає, а воїни. Кожен вносить свою частину. Війна це ж не автомат у руках. Війна починається з голови кожного з нас. Наразі воює вся Україна. Ключове — ми переможемо, питання часу», — зазначив наостанок Роман Качур.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський присвоїв звання Герой України командиру запорізької артбригади Роману Качуру.

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий