На Запоріжжі через ворожі обстріли без світла та газу залишаються майже 250 тисяч абонентівНа Запоріжжі через ворожі обстріли без світла та газу залишаються майже 250 тисяч абонентів

Ворог продовжує знищувати цивільну інфраструктуру Запорізької області. Через ворожі обстріли пошкоджено лінії електропостачання, опори та обладнання. Через що без електропостачання залишаються 17 368 абонентів у 73 населених пунктах Запорізької області.

Про це повідомляє ЗОВА в Телеграмі.

Зазначається, що працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновили енергопостачання понад 11 тисяч споживачів. Зокрема, на території обслуговування Оріхівського районного відділення енергетики заживили 10 500 родин, що були знеструмлені вчора через ворожі обстріли, та ще 152 домівки, знеструмлені раніше.

Окрім того, фахівці Вільнянського міжрайонного РЕМ усунули пошкодження електрообладнання, що виникло вчора, та відновили енергопостачання 493 абонентів.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському та Кам’янсько-Дніпровському районним відділенням через доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має, бо там блокує цю роботу окупаційна “влада”. 

Щодо Гуляйпільського районного відділення, а також Степногірської дільниці (обслуговує Запорізьке районне відділення) нових відключень не зафіксовано, через активні бойові дії та/або відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

Ситуація із газопостачанням заоишається без змін.

“На сьогодні по області без газопостачання знаходиться 226 989 абонентів у 270 населених пунктах області”, – кажуть в ОВА.

Уточнюється, що через пошкодження магістральних газопроводів на території Запорізької та Донецької областей в області повністю відключені 261 та частково 7 населених пунктів (у тому числі міста Бердянськ та Приморськ Бердянського району, Василівка, Дніпрорудне, Кам’янка-Дніпровська та Енергодар Василівського району, Мелітополь Мелітопольського району, Пологи, Гуляйполе, Оріхів, Молочанськ та Токмак Пологівського району).

Через ведення бойових дій та недопуск до місць пошкоджень проводити аварійно-відновлювальні роботи не має можливості.

Без змін і ситуація із водопостачанням. За наявною інформацією на сьогодні у м. Гуляйполе та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району, смт Степногірськ та прилеглих сільських населених пунктах Василівського району води немає

Через проблеми із забезпеченням електроенергією артезіанських свердловин без водопостачання частина м. Пологи Пологівського району. Крім того, внаслідок обстрілів у м. Оріхів та прилеглих сільських населених пунктах Пологівського району пошкоджено водопровідні мережі, артезіанські свердловини та інші споруди.

Також внаслідок бойових дій пошкоджено каналізаційні очисні споруди, які приймають стоки м. Василівка та смт Степногірськ Василівського району. Стоки без очищення скидаються до р. Карачокрак і далі потрапляють у р. Дніпро.

Источник: 061.ua

Добавить комментарий