Голова Запорізької ОВА закликав мешканців регіону евакуюватися з небезпечних територійГолова Запорізької ОВА закликав мешканців регіону евакуюватися з небезпечних територій

Що стосується евакуації, то за останню добу з небезпечних зон виїхало понад тисячу осіб. Великий потік наразі йде з Херсонської області. Олександр Старух закликав усіх мешканців регіону виїжджати на більш безпечні території, де їм буде надано усе необхідне, а головне – збережеться життя.

Про це повідомив очільник регіону Олександр Старухв ефірі марафону 5 каналу «Вистоїмо. Переможемо. Помстимося», передає 061.

«Наразі 109 тисяч нових ВПО в Запоріжжі. Частина з них залишилися в самому місті, у нас всі комунальні заклади зайняті. Однак більша частина з них їде далі, до центральної та західної України, де спокійніше. Запоріжжя зараз біля лінії фронту і тут не так затишно і спокійно, як потрібно для людей з дітьми. Адже більшість людей, яка виїздить, і дуже правильно це робить, це мами з дітьми. Дуже важливо зберегти життя і здоров’я, а хати і дороги відбудуємо», – прокоментував Старух.

Щодо ситуації на лінії фронту, то очільник ЗОВА сказав, що станом на сьогодні ситуація стабільна, хоча за останні дні по лінії зіткнення кількість обстрілів збільшилась вдвічі. Водночас з цим, Збройні сили України продовжують тримати рубежі та зменшують шанси окупантів, підриваючи їх склади.

«Склади рідшають.Наші хлопці нищать склади, боєзапаси та військові підрозділи, в той час, як вороги стріляють по мирних містах. Звідти стріляли якраз по Нікополю, нашим сусідам в Дніпропетровській області», – зазначив він.

Однак, в результаті вчорашніх обстрілів вчергове постраждали пшеничні поля, з яких фермери ще не встигли зібрати врожай.

«На жаль, я хочу сказати, палають і поля. Вчора бахнули 41 гектар пшениці, яку ще не встигли дозібрати, згоріло. Знову ж таки, два типи, два способи мислення, тобто наші воюють, а ці нищать цивільну інфраструктуру і мирних людей», – зазначив Старух.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Василівці на блокпосту окупанти почали робити копії паспортів українців, які виїздять та говорять про введення “спецперепустки”

Підписуйтесь на наш канал в Telegram, щоб не пропустити важливі новини міста та області.

Источник: 061.ua

Добавить комментарий