Дідусь із запорізького села, що заколисує онучку в центрі для переселенців, став героєм соцмережДідусь із запорізького села, що заколисує онучку в центрі для переселенців, став героєм соцмереж

Сім’я 84-річного Валентина Миколайовича місяць ховалась під обстрілами у підвалі свого будинку в с.Степове Запорізької області. Але дідусю вдалось вивезти сина, невістку, трьох онуків та собаку на старенькому авто. Зараз сім’я знаходиться в Івано-Франківську. 

Про це повідомили в фонді UNICEF Ukraine, передає 061.

Сім’я вирішал покинути село після того як вони ледь не втратили маму дітей Марію та з’їли всі запаси. За кермо сів 84-річний Валентин Миколайович – він єдиний водій у родині. Першою їх зупинкою став центр для переселенців у Запоріжжі. Поки батьки бавились зі старшими дітьми, дідусь заколисав 6-місячну онуку Ізабелу. Відео розмістили в соцмережах фонді UNICEF Ukraine і воно розчулило користувачів – у Тіктоці ролик набрав більше мільйона переглядів. 

Далі родина поїхала до Івано-Франківська. Валентин Миколайович вперше долав за кермом таку відстань. Його дитинство прийшлося на період після Другої світової війни.

“Я у дитинстві грав патронами, та не хочу, щоб у моїх онуків було таке саме дитинство”, – каже Валентин Миколайович. 

Як раніше писав 061, більше двох тисяч мешканців Запорізької області змогли евакуюватись за сьогодні з окупованих територій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий