Що таке кредитна спілка?

Кредитні спілки — це фінансові установи, такі ж, як і банки, але вони працюють трохи по-іншому. Ось що таке кредитна спілка і чим вона відрізняється від банку.

На перший погляд, кредитні спілки здаються звичайними банками і пропонують багато тих фінансових продуктів. Але при найближчому розгляді видно, як вони працюють по-різному та пропонують унікальні переваги.

Наступного разу, коли ви плануєте відкрити кредитну картку або покласти гроші на високоприбутковий ощадний рахунок, вам слід перевірити фінансові продукти, які пропонують кредитні спілки, оскільки ви можете отримати більш вигідні умови, ніж у банку. Маючи на вибір безліч варіантів, як у вашій місцевій спільноті, так і за її межами, ви повинні знати кілька основ про те, як працюють кредитні спілки.

Що таке кредитна спілка?

Кредитна спілка — це некомерційна фінансова установа, яка належить людям, які користуються її фінансовими продуктами. Члени кредитної спілки можуть отримати доступ до тих же видів товарів та послуг, які пропонує традиційний банк, таким як кредитні картки, розрахункові та ощадні рахунки та кредити. Члени обирають раду директорів для управління кредитною спілкою, щоб забезпечити представлення їхніх інтересів.

Кредитні спілки прагнуть обслуговувати своїх членів, пропонуючи конкурентоспроможні продукти з кращими ставками та комісіями, ніж у комерційних банках. Подібно до банку, кредитні спілки стягують відсотки та плату за рахунки, але вони реінвестують цей прибуток назад у продукти, які вони пропонують, тоді як банки віддають цей прибуток своїм акціонерам.

Оскільки кредитна спілка належить членам, вам необхідно відповідати кваліфікаційним вимогам, щоб мати право відкрити рахунок, подати заявку на кредитну картку або взяти кредит. Кваліфікаційні вимоги різняться залежно від кредитних спілок, що більш докладно пояснимо нижче.

Чим кредитні спілки відрізняються від банків

Хоча кредитні спілки схожі на банки, є кілька факторів, що відрізняють їх один від одного. Ось розбивка основних відмінностей.

Основна різниця між кредитними спілками та банками полягає в тому, що кредитні спілки є некомерційними фінансовими установами, що складаються лише з членів, тоді як банки є комерційними установами, відкритими всім. Крім того, кредитні спілки часто створювалися для обслуговування певних регіонів, спільнот чи підприємств, тому вони відомі тим, що забезпечують найкраще особисте обслуговування клієнтів у своїх фізичних відділеннях.

У вас може бути менший вибір пропозицій продуктів із кредитною спілкою порівняно з банком. Наприклад, кредитна спілка може запропонувати лише один або два варіанти кредитної картки, порівняно з банком, який може мати дюжину варіантів для всіх видів способу життя.

Однак менша кількість продуктів не означає менш конкурентоспроможних пропозицій: кредитні спілки пропонують одні з найкращих умов завдяки тому, як вони реінвестують прибуток у свої продукти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *