Регулярне відвідування стоматолога: в чому основні плюси?

Існує багато короткострокових переваг регулярного відвідування стоматолога. Пацієнти, які відвідують клініку часто, зазвичай мають короткі візити, тому що зубний наліт та зубний камінь не встигають накопичитися. Оскільки регулярне відвідування стоматолога є одним із найкращих способів профілактики карієсу та захворювань ясен, зазвичай огляд та чищення протягом 6 місяців – це єдиний час, коли пацієнтам потрібно приходити до стоматолога. Це економить і час, і гроші, які дуже цінують більшість пацієнтів.

Є довгострокові переваги, що запропонує вам стоматологічна клініка Львів, яку ви будете відвідувати регулярно. Це навіть важливіше, ніж економія часу та грошей – вони можуть навіть урятувати ваше життя. Регулярне відвідування стоматолога сприяє як здоров’ю порожнини рота, так і загальному благополуччю. Стоматологи можуть помітити ознаки серйозних захворювань ще до того, як їх помітите ви чи ваш терапевт.

Ось найкращі довгострокові причини, через які ніколи не варто пропускати стоматологічний огляд.

У вас більше шансів зберегти свої зуби

Дослідження показують зв’язок між частотою профілактичних відвідувань стоматолога та довгостроковою втратою зубів. Якщо ви хочете, щоб ваші природні зуби збереглися до глибокої старості, не пропускайте планових оглядів та чищення зубів. Коли ви регулярно відвідуєте лікаря-стоматолога, він може зупинити потенційні проблеми до того, як вони почнуться – і до того, як вони вимагатимуть дорогого відновного лікування.

Стоматологи проводять скринінг на рак ротової порожнини

Як і в будь-якому іншому онкологічному захворюванні, раннє виявлення раку ротової порожнини має вирішальне значення для досягнення найкращих результатів. Стоматологи навчені виявляти підозрілі тканини та новоутворення, які можуть бути злоякісними. Під час планового відвідування стоматолог приділить час огляду щелепи, шиї, губ, щік та язика щодо виразок та інших відхилень. Якщо під час огляду буде виявлено будь-які відхилення, вас надішлють до фахівця для подальшого обстеження. Дивіться деталі за посиланням, якщо вам цікаво, як саме проходить прийом у стоматолога.

Регулярне відвідування стоматолога: в чому основні плюси?

Хвороби серця та ясен пов’язані між собою

Дослідження все ще ведуться, щоб точно визначити, чому і як, але ми знаємо таке: існує чіткий зв’язок між серцевими захворюваннями та хворобами ясен. У людей, які страждають на захворювання ясен, у два-три рази вищий ризик серйозних серцево-судинних подій, таких як інсульти та інфаркти. Одна з гіпотез у тому, що захворювання ясен призводить до збільшення системного запалення у всьому організмі. Це запалення є фактором, що сприяє розвитку атеросклерозу, що спричиняє серцево-судинні проблеми.

Профілактика захворювань ясен дуже проста: дотримання правил гігієни ротової порожнини в домашніх умовах, включаючи використання зубної нитки і чищення зубів двічі на день, а також регулярне відвідування стоматолога.

Інші ознаки системних захворювань може бути виявлено стоматологами

Деякі аутоімунні захворювання, такі як:

  • ревматоїдний артрит;
  • вовчак;
  • діабет та інші…

можуть мати симптоми в ротовій порожнині до появи ознак в інших місцях, тому регулярні відвідування стоматолога можуть виявити ці системні захворювання, навіть якщо у вас немає інших симптомів.

Добавить комментарий