Особливості технічного обслуговування вантажівок

Що стосується напівпричепів та промислових вантажівок, то їх слід розглядати як транспортні засоби великої вантажопідйомності або важку техніку. Особливо, коли мова йде про догляд за цими транспортними засобами. Ці вантажівки щодня зазнають екстремального зносу. Вони перевозять важкі вантажі в умовах високих і низьких температур, а кількість пройдених кілометрів в кінцевому підсумку може призвести до великих рахунків і великих механічних проблем. Ось чому важливо купувати якісні запчастини, такі як ресори на Рено Мастер 3, і регулярно обслуговувати вантажівку.

Більшості з проблем можна уникнути, якщо виконувати щоденне, щотижневе та щомісячне технічне обслуговування вашої вантажівки. Нижче наведені три важливі поради щодо технічного обслуговування, які займуть мінімум часу, але продовжать термін служби вашого автомобіля і заощадять ваші гроші в довгостроковій перспективі.

Заплануйте регулярне профілактичне обслуговування

Профілактичне обслуговування — це ключ до тривалого терміну служби двигуна та підтримання ваших вантажівок у механічно справному стані. Якісне профілактичне обслуговування включає заміну масла, але також повинно включати:

  • Заповнення масла до повного обсягу.
  • Перевірку масляних фільтрів.
  • Перевірку паливних фільтрів.
  • Перевірку рівнів рідини.
  • Перевірку мастила трактора і причепа.
  • Перевірку рівня нітритів.
  • Перевірку гальм.
  • Перевірку тиску повітря.

Регулярне виконання цих робіт з якісними запчастинами для вантажівок https://ressormarket.ua/catalog/ResoriRenault/179 може заощадити вам десятки тисяч гривень в довгостроковій перспективі, уникнувши передчасного зносу. Регулярне технічне обслуговування продовжить термін служби вашої вантажівки і допоможе вам уникнути дорогих затримок і претензій до вантажу через поломки і зупинки.

Часто перевіряйте шини

Така проста річ, як перевірка тиску повітря в шинах, може заощадити вам тисячі гривень на зносі шин та економії пального. Важливо приділяти час цій перевірці кожного разу, коли ви заправляєтесь і користуєтесь послугами, що надаються на обраній вами СТО.

Якщо ви шукаєте нові шини, зверніться до фахівця з шин, який дасть вам пораду і допоможе замінити старі шини на нові, економічніші. Витрати на заміну шин зараз можуть заощадити ваші гроші в довгостроковій перспективі і продовжити термін служби вашого автомобіля на дорозі.

Зверніть увагу на гальма

Хоча гальма не так легко перевірити, як рівень рідини або шини, пильна увага до гальм може допомогти вам уникнути більш серйозних проблем з гальмами в майбутньому. Якщо ви чуєте скрип або інші звуки при гальмуванні, відвезіть вантажівку на перевірку. Це здається дрібницею, але пильна увага при гальмуванні — відмінний спосіб підтримати гальма в належному стані.

Безпека — це величезна проблема в галузі вантажоперевезень. Незалежно від того, чи намагаєтеся ви запобігти великій або незначній механічній поломці, або просто намагаєтеся заощадити час і залишатися в безпеці під час руху по дорозі, планове технічне обслуговування — це те, що повністю під вашим контролем, і воно заощадить ваш час і гроші.

Добавить комментарий