Нарахування зарплати EBS

Нарахування заробітної плати – процес складний та має безліч нюансів. І тут важлива чітка співпраця підрядника з аутсорсингу та компанії замовника.

Одним із таких нюансів, який впливає на швидкість процесів є те, що інформація для розрахунку зарплати (накази про прийом на роботу, звільнення, відпустки, лікарняні, дані про додаткові блага для нарахування відповідних податків) має бути надана за три робочих дні до дати виплати зарплати. Так само компанія зобов’язана надавати інформацію про дати та суми сплачених податків та внесків до фондів соціального страхування для підготовки звітності. Це ключовий аспект вдалого проекту.

Також для успішної співпраці передбачається, що клієнт надасть Координатора (відповідальну особу), який буде забезпечувати EBS інформацією, необхідною для розрахунку заробітної плати і кадрового адміністрування (наприклад, інформацію про нових співробітників, відпустках, звільненнях, бонуси, акції, лікарняних листах і т.д.).

Ми також радимо вводити історичні дані платіжних відомостей в систему за останній календарний рік, для того, щоб автоматизувати розрахунок відпусток і лікарняних аркушів.

Є цілий ряд переваг, які провайдер аутсорсингових послуг може запропонувати Компанії у спільній роботі:

• Спокій – компанія знаходиться в надійних руках;

• Конфіденційний, надійний, вірний партнер;

• Досвід плідної довгострокової співпраці більш ніж на 7 років;

• Доступ до колективного досвіду досвідчених старших консультантів, які надають послуги для різних клієнтів;

• Ціни є фіксованими і не пов’язані з погодинною ставкою і фактичним витраченим часом. Ми не беремо плату за додаткові виплати заробітної плати та відповідну HR підтримку, як: підтримка податкових оглядів, отримання сертифікатів і дозволів, податкова реєстрація, управлінська звітність і т.д.

• Страхування професійної відповідальності (наші послуги обмежені збором внеску за 12 місяців).

EBS має значний досвід в області аутсорсингу бухгалтерського обліку та HR адміністрування. Компанія може бути впевнена, що результати цих послуг будуть проводитися у встановлені терміни та за найвищими стандартами якості. Нижче ми надаємо інформацію про команду EBS, яка працюватиме над цим проектом.

Обирайте надійного партнера, який полегшить ведення вашого бізнесу та буде вірним помічником у процесах нарахування зарплати.

Ми готові надати консультацію з нарахування заробітної плати.

Добавить комментарий