Наліпки як вид сучасного мистецтва

Вуличне мистецтво має безліч обличь. Одна з його головних особливостей як раз полягає у можливості знаходити незвичайні засоби вираження. Є досить молодий напрям стрит-арту, який називається стікер-арт або ще стікер-бомбінг. Художники, які полюбляють це мистецтво, замовляють друк наліпок і розклеюють ними дорожні знаки, вуличні споруди, вагони транспорту, метро, будинки тощо.

Шепард Фейрі

Першими наліпки у якості ефективного засобу донесення інформації почали використовувати політичні активісти. Першими були представники крайніх лівих поглядів, які через відсутність фінансування шукати найбільш дешеві засоби пропаганди. Перші такі наліпки на вулицях з’явилися у 2000 роках. Це були звичайні друкарські наліпки.

Людиною, яка вперше перетворила стікер-бомбінг у вид мистецтва став американець Шепард Фейрі. Найбільшою популярністю користувалися дві його роботи – «Велетень» та «Чужі серед нас». Його праця «Норе», яку він виконав у 2008 році, була присвячена Бакаку Обамі.

Наліпки як вид сучасного мистецтва

Важливою віхою розвитку стікер-бомбінгу стали наліпки футбольних фанатів, так вони демонстрували любов до свого клубу та пропагували здоровий образ життя і спорт. Такі наліпки виявилися більше актуальними та цікавими для фанатів.

Наліпка як вид мистецтва

У прогресивних країнах наліпки на вулицях давно стали сприйматися як дещо протизаконне. Достатньо згадати роботи Banksy, деякі працю якого у Лондоні були «законсервовані» для сучасників та потомків.

По суті наліпки – це невеликі картинки. Їх можуть зірвати, вони псуються, але продовжують виконувати свою основну функцію – інформаційно-художню. Автори реалізують свої ідеї через світ образів та демонструють їх всім охочим. Наліпки стали видом сучасного мистецтва.

Більшість майстрів вміють робити графіті, працюють у графіці, займаються веб-дизайном чи просто малюють для себе. Не всі серед них художники-професіонали. Для одних наліпки – фан, для інших – джерело, з якого вони постійно черпають натхнення. Дехто обмінюється оригінальними наліпками, хтось їх збирає. Для когось – це забавка, для других – все життя. Тому не варто ставитися до наліпок як до чогось дитячого, незрозумілого чи не цікавого. Звернуть увагу на стилістику автора, друк, подачу інформації. І ви побачите, що це не просто незрозуміла мала річ, що скоро зіпсується, це ще сучасна тенденція виразити себе, показати, донести до глядачі важливі істини, а можливо, просто розвеселити, вселити віри, порадувати око. Придивіться навколо, можливо, вам це сподобається наскільки, що ви попробуєте теж.

Зайнятися цим видом мистецтва може кожен. Це і приваблює людей, які шукаю способи реалізації власних думок та почуттів.

Наліпки як вид сучасного мистецтва

Послуги друкарні вам знадобляться у випадках, якщо ви хочете створити неповторну рекламу, придбати оригінальні наліпки на свій товар, які опосередковано прорекламують продукцію. У нас ви зможете також придбати:

  • календарі та візитівки;
  • друковану продукцію;
  • листівки та етикетки на товар;
  • блокноти і книги;
  • різноманітні брошури, каталоги, папки;
  • хенгери, буклети, упаковки та іншу друковану продукцію.

Наліпки можуть бути виконані у будь-якій стилістиці і призначені для різних цілей. Все залежить від ваших смаків та мети придбання. Звертайтеся. Ми допоможемо вам підібрати правильну продукцію та покращити продаж.

Добавить комментарий