Кулінарні поради, які допоможуть вам робити менше помилок на кухні

Якщо ви новачок в кулінарній справі, ви обов’язково будете робити помилки в процесі. Хоча цей факт не є приємним, він приведе вас до збільшення прогресу та нарощування навичку приготування їжі. Однак чим менше помилок ви зробите, тим краще. Також уникнути помилок в приготуванні вам допоможе піцерія Львів, яка приготує смачну та соковиту піцу за вас!

Як загустити соуси та супи

Однією з найкращих порад, які я дізнався, будучи новим кулінаром, було те, як згущувати водяні супи та соуси. Це особливо добре підходить для азіатських соусів, таких як соєвий соус або соус теріякі, які ви можете загустити, перш ніж поливати курку та рис або смажити.

Змішайте 1 столову ложку кукурудзяного крохмалю з 1-2 столовими ложками холодної води. Поки соус кипить, додайте суміш кукурудзяного крохмалю і збийте її в соусі. Зачекайте, чи достатньо він загусне, перш ніж додавати ще.

Спробуйте мікс салатів з прошуто, грушею та соусом вінегрет на цьому сайті, це одна з наших улюблених страв!

Кулінарні поради, які допоможуть вам робити менше помилок на кухні

Під час приготування м’яса використовуйте цифровий термометр

Коли смажите м’ясо в духовці або готуєте стейк на грилі, його неймовірно легко пережарити, що призведе до сухого і м’якого м’яса, яке нікому не сподобається. Підтримуйте температуру за допомогою цифрового харчового термометра.

Дайте м’ясу відпочити перед подачею або нарізкою

Завжди діставайте м’ясо з духовки на 5-10 градусів нижче бажаної температури, оскільки воно буде готуватися ще кілька хвилин поза духовкою або грилем. Дайте йому відпочити, щоб нагріти його до належної температури і забезпечити збереження соковитості та смаку.

Кулінарні поради, які допоможуть вам робити менше помилок на кухні

Переконайтеся, що ви регулярно пробуєте

Один із найкращих способів покращити готування їжі, яка завжди має чудовий смак, — це куштувати її весь час. Переконайтеся, що ваш соус хороший, спробувавши його на смак, перш ніж додавати його до інших інгредієнтів. Якщо щось не підходить на смак, ви можете виправити це, перш ніж рухатися далі.

Правильно приправте їжу

  • Смак страви часто значно покращується, якщо додавати відповідні приправи. Сіль є невід’ємною частиною процесу приготування і може дійсно підвищити смак. Не уникайте цього.
  • Якщо ви готуєте м’ясо, завжди приправляйте його під час приготування, потім додайте його до решти страви, спробуйте на смак і, якщо потрібно, додайте ще.
  • Я ніколи не залежу від рецепта, який би вказував мені, скільки солі додати до страви. Насправді, якщо рецепт вимагає певної кількості солі, я часто ігнорую це на користь додавання власного бажаного рівня солі.
  • Також, кошерна та морська сіль мають набагато кращий смак, ніж звичайна кухонна сіль. Зробіть зміну і ви не пошкодуєте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *