Головні принципи догляду за шкірою навколо очей

У старих публікаціях міститься інформація про те, що догляд за шкірою навколо очей стосується тільки людей, старших за 35 років. На щастя, знання з цього питання оновлюються і дедалі більше фахівців дерматологів і косметологів рекомендують вносити зміни в догляд набагато раніше. Дійсно, на стан і зовнішній вигляд шкіри під очима багато в чому відповідальні генетичні умови, але значний вплив чинять і різні зовнішні чинники. Іноді просто необхідна якісна косметика для шкіри навколо очей і зміни повсякденних звичок, щоб шкіра стала сяючою та пружною. 

Макіяж і демакіяж шкіри навколо очей

Багато хто видаляє макіяж з вій і повік за допомогою ватного диска, змоченого міцелярною рідиною. Це хороший засіб, але тільки в тому разі, якщо ви правильно робите демакіяж. Ватний диск слід просочити відповідною кількістю рідини, потім зробити нанесення його на вії та повіки й потримати кілька секунд, щоб міцелярна рідина встигла розчинити макіяж. Сильне тертя і розтягнення шкіри навколо очей може призвести до подразнення і надмірної втрати еластичності. Якщо міцелярна рідина і ватний диск вам не підходять, то можна очистити і вії, і шкіру навколо очей очищувальним препаратом, яким ви очищуєте решту ділянок шкіри обличчя (за умови, що крем не містить відлущувальні кислоти AHA або BHA, і що виробник заявляє про безпечне використання в ділянці очей).

SPF захист для шкіри навколо очей

Вплив сонячних променів, ультрафіолету та інших негативних чинників може спричинити передчасне старіння, появу зморшок, пігментації та втрату пружності шкіри. Щоб забезпечити ефективність від шкідливого впливу сонця, розроблені продукти з SPF (Sun Protection Factor) захистом. Він перешкоджає проникненню шкідливого ультрафіолетового випромінювання на поверхню шкіри, запобігаючи його негативному впливу. Продукти з SPF захистом для шкіри поєднують у собі дві головні функції – захист і зволоження. Вони створені на основі спеціальних інгредієнтів, які формують захисний бар’єр, що блокує UVA і UVB промені, а також зберігають рівень зволоженості шкіри.

Головні принципи догляду за шкірою навколо очей

Вправи для пружності шкіри навколо очей

Вік і шкідливі зовнішні чинники можуть впливати на пружність шкіри навколо очей. Вона є однією з найтонших ділянок на обличчі та потребує особливого догляду. Регулярні вправи для зміцнення м’язів і зволоження шкіри допоможуть зберегти еластичність навколо очей. Ось кілька вправ, які можна виконувати щодня:

  1. Масаж навколо очей. Круговими рухами кінчиків пальців масажуйте ділянку навколо очей. Починайте зверху і переходьте до нижньої частини ока. Це допоможе поліпшити кровообіг і стимулювати виробництво колагену.
  2. Моргалки. Повільно і ритмічно моргайте очима протягом 30 секунд. Потім зробіть паузу і повторіть ще кілька разів. Вправа допоможе зміцнити м’язи навколо очей і прибрати набряклість.
  3. Масаж, що знімає напругу. Покладіть вказівні пальці на зовнішні кути очей і робіть невеликі кругові рухи в напрямку внутрішніх кутів. Це сприяє розслабленню м’язів і зняттю напруги.
  4. «Піднімання брів». Щоб виконати цю вправу, покладіть вказівні пальці на нижнє ложе брів і акуратно піднімайте їх догори, одночасно чинячи опір пальцями. Утримуйте брови в піднятому положенні на кілька секунд, потім розслабте м’язи. Повторіть цю вправу 10-15 разів. Така вправа підніме повіки і поліпшить мікроциркуляцію в цій ділянці.
  5. Розтяжка. Покладіть вказівні пальці на внутрішні кути очей і злегка потягніть донизу, одночасно чинячи легкий опір пальцями. Утримуйте цю позицію протягом 5-10 секунд і повторіть 5-7 разів. Ця вправа допомагає зміцнити м’язи навколо очей і розгладити зморшки.

Щоденний догляд за шкірою під очима має бути так само продуманий, як і за шкірою всього обличчя. Її ключовими елементами мають стати ретельне зняття макіяжу, очищення, ніжний масаж і якісна косметика для очей. Завдяки цьому ваша шкіра під очима завжди матиме вигляд молодої та здорової.

Добавить комментарий