Детективні онлайн квести — цікава і корисна розвага для компанії

Якщо ви і ваші друзі любите розгадувати складні загадки і ребуси, читати детективи і хоч раз мріяли побути на місці Шерлока Холмса, тоді гра в детективні квести онлайн — це саме те, що вам потрібно. Особливо цінно, що для такої гри не потрібно всім гравцям збиратися одночасно в певному місці. Адже на те вони і квести онлайн, що для гри потрібні або комп’ютер, або ноутбук, або планшет чи просто смартфон, та доступ до інтернету. Фізично учасники онлайн квесту можуть знаходитись хоч на різних континентах — це ніяк не відобразиться на ході гри і на можливості жваво спілкуватися між собою, так, ніби ви вони всі знаходяться разом. Головне — домовитись про час і забронювати собі онлайн квест на певний час на компанію з 2 — 6 осіб.

Принада онлайн квест кімнат в тому, що над розробкою таких квестів добре попрацювали і дизайнери, і програмісти, і спеціалісти з психології ігр. Учасники квесту поринають в захоплюючу атмосферу гри з першої секунди, бо приголомшлива зав’язка сюжету — це обов’язкова фішка кожного квесту. А досконалий дизайн і віртуальні декорації створюють таке реалістичне середовище, в яке гравці поринають з головою, буквально вимикаючись на пару годин з реального життя.

Детективні онлайн квести, як зрозуміло з назви, в основі сюжетної лінії мають якусь подію, зокрема — злочин, який група гравців має розслідувати і знайти злочинця, перевтілившись на певний час в команду досвідчених кмітливих детективів. Загадки зовсім не прості і не примітивні: щоб знайти відповіді на складні питання, доведеться добряче посушити мізки, поворушити мозковими звивинами. Це не лише цікаво, а і корисно, бо стимулює розумову діяльність, яку в повсякденному житті іноді зовсім нічим тренувати. 

Додає адреналіну та обставина, що знайти розгадку неодмінно треба протягом певного короткого проміжку часу. Цейтнот примушує мозок працювати дуже активно і витрачати багато енергії. Це чудове тренування для голови, так сам необхідне, як м’язам тіла потрібен похід у спортзал. А ще це шанс з’ясувати, хто ж у вашій компанії найрозумніший, найвинахідливіший, найрішучіший. Також це чудовий тренінг для командного мозкового штурму. В житті знадобиться.

Спілкування гравців протягом гри у квест відбувається у колективному відеодзвінку, створити який можна за допомогою будь-якого зручного для всіх гравців сервісу: Skype, Zoom, WhatsApp, Google Meet тощо. Тож кожен учасник може грати з дому, з офісу, знаходячись будь-де, де зручно і є інтернет.

Добавить комментарий