Який сир можна використовувати для ролів?

Для успішного приготування ролів в домашніх умовах знадобляться вправність та якісні інгредієнти. Не останню роль у улюблених Філадельфії, Каліфорнії та інших вершкових суші грає саме сир.

Філадельфія – вершковий сир, його зазвичай використовують суші-кухарі по всьому світу. Приготовлений з молока та вершків, натуральної закваски та добавок. Тому має м’який смак і найніжнішу консистенцію. Це ідеальний компаньйон для морепродуктів, що відтіняє їх смак і не перетягує увагу на себе. І навіть своїм нейтральним білим кольором загострює увагу на яскравих складових ролів. Але чи можна знайти йому бюджетнішу гідну заміну? Якщо ж бажання готувати самим немає, завжди можна замовити суші з доставкою у https://kotosushi.com.ua/uk та бути впевненим у якості всіх складових.

Яким сиром можна замінити Філадельфію?

  1. Маскарпоне. Цей італійський вершковий сир відрізняється великою жирністю. Але його можна назвати найближчою подобією Філадельфії за смаком та консистенцією. Має легкий вершковий смак, чудово використовується і в десертах, і в ролах.
  2. Рікотта. На відміну від попередників має трохи солонуватий смак, навіть легку кислинку і терпкість. Родом з Італії, вважається одним із «найздоровіших» сирів за рахунок низького вмісту жиру. Для ролів не ідеальна складова, але можна дати йому шанс.
  3. Cremette Professional від Hochland. Цей продукт відноситься до сирних, але також можна скористатися при створенні свого кулінарного шедевра. Так само як Філадельфія він добрий і для ролів, і для тортів. Виробники обіцяють високу стабільність під час нагрівання, тому його рекомендують використовувати для гарячих ролів.
  4. Hochland Almette. Ще один представник сирних сирів з альпійським корінням. Структура ніжна, але пухка. Має натуральний вершковий смак із невеликою кислинкою.

Як вибрати доречний сир?

Вибираючи сир, важливо звертати увагу на склад продукту, там не повинно бути штучних добавок та безлічі консервантів. З відмінним складом можна бути впевненим у ніжному смаку та користі здоров’ю. А якщо ідеальний сир не знайдено, завжди можна спробувати приготувати Філадельфію або Маскарпоне в домашніх умовах. При цьому випробувати один із численних рецептів з інтернету.

Плавлений і тим більше твердий сир для ролів точно не підійде, як і бринза та фета. Смакові властивості приготовленої страви надто далеко підуть убік від класичного варіанта.

Добавить комментарий