Як допомогти рідній людині перемогти схильність до вживання алкоголю і наркотиків?

Нажаль, люди схильні потрапляти в залежність від алкоголю або наркотиків. І перша, і друга залежність руйнує не тільки їх життя, але і життя близьких їм людей. Тому, якщо до вашої оселі прийшла біда, потрібно терміново звертатися до професіональних лікарів, які зможуть надати кваліфіковану допомогу, та врятують рідну людину, витягнуть її з алкогольної або наркотичної прірви.

Наркотична залежність вважається однією із самих складних і розповсюджених захворювань сучасного людства, вона торкається багатьох родин у різних куточках землі, у тому числі і в нашій країні.

У пута залежності від психоактивних речовин потрапляють і чоловіки, і жінки, з різним статусом та різних вікових груп. У разі відсутності сучасної діагностики і професійного лікування, хвороба перебігає у прогресуючу хронічну форму, а наркозалежна людина, у більшості випадків, не може самостійно припинити вживання наркотиків. Лікування наркоманії повинно носити комплексний характер, а його основна задача – усунути патологічний потяг хворого до психоактивної речовини.

Статистика наркоманії в Україні

Статистичні дані свідчать про те, що близько 42,76% ін’єкційних наркоманів мають СНІД та супутні йому інфекції. В нашій країні 1,7% людей мають наркотичну залежність, з цією проблемою стикається кожна 10 сім’я. Близько 10-12 тисяч людей на рік вмирає від вживання наркотиків, в першу чергу від передозування.

Офіційно в Україні зареєстровано близько півмільйона наркозалежних, з них 300 тисяч – ін’єкційні наркомани, 170 тисяч систематично вживають наркотичні речовини, близько 5 тисяч з них діти. Нажаль це дуже сумна статистика! На обліку в наркологічних центрах знаходиться близько 70 тисяч осіб, при цьому кількість стаціонарних ліжок обмежується 7 тисячами, що не може забезпечити потреби якісного та ефективного лікування.

Міжнародна Антинаркотична Асоціація створена для того, щоб надавати невідкладну допомогу пацієнтам, які опинилися в складних умовах, і не мають можливості самостійно розірвати коло порочної залежності. Наші центри працюють в містах: Чернігів, Чернівці, Черкаси, Хмельницький та Луцьк. Ми створили найкращі умови для лікування та реабілітації пацієнтів, відновлення їх фізичного та психічного здоров’я. Деталі за посиланням: https://lczm.org/ua/lechenie-narkomanii-v-cherkassakh-2.html.

Методи лікування в Міжнародній Антинаркотичній асоціації

У нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи: психологи, наркологи, психотерапевти та психіатри. Вони підберуть індивідуальну програму лікування наркозалежності для кожного хворого та допоможуть подолати тяжкий недуг.

Для лікування ми використовуємо наступні методи:

  • заміну наркотичних речовин легальними і ефективними медичними препаратами;
  • сеанси гіпнозу;
  • метод «підшивка»;
  • спілкування з психологом та колом людей, які теж потрапили у коло наркотичної або алкогольної залежності.

Якщо ви побачили перші симптоми наркоманії у рідної людини – батька, сина, брата або чоловіка, не зволікайте. Мерщій звертайтеся до Міжнародної антинаркотичної асоціації за посиланням: https://lczm.org/ua/likuvannya-narkomaniji-v-khmelnitskomu.html. Кваліфіковані наркологи, психологи та психіатри допоможуть залежному перебороти тягу до алкоголю і психоактивних речовин, почавши нове, вільне життя.

Добавить комментарий