Автономне освітлення на сонячних батареях

Автономне освітлення на сонячних батареях широко використовується в розвинених країнах світах, де вже давно багато уваги приділяють економії ресурсів та турботі про довкілля. Автономне сонячне освітлення також стає дедалі популярнішим. Подібний варіант використовують для заміських будинків та територій, а також громадських місць. У деяких країнах автономне освітлення на сонячних батареях стало невід’ємною частиною міської інфраструктури.

При організації автономного освітлення на сонячних батареях існують загальні принципи, які однакові незалежно від застосування сонячних батарей.

Важливо використовувати лише світлодіодні світильники. Вони є найбільш економічними, що дозволяє використовувати енергію, що отримується, найбільш оптимальним чином.

Також для автономного освітлення на сонячних батареях обов’язково знадобляться акумулятори, вони допомагають накопичувати електроенергію, яка накопичується вдень і використовувати її вночі. Акумулятори підбираються, виходячи з продуктивності сонячних батарей, місця встановлення та необхідного часу роботи. Купити автономні системи на сонячних батареях можуть як звичайні громадяни, так і компанії, муніципальні та адміністративні організації.

Плюси та вигоди систем автономного освітлення на сонячних батареях:

  • Незалежність від централізованих мереж;
  • Можливість облаштування на віддалених важкодоступних ділянках;
  • Немає потреби у складному монтажі, на відміну від традиційного;
  • Довгий термін служби;
  • Невеликі витрати під час експлуатації.

Світлодіодні джерела забезпечують яскравий світловий потік, що нагадує природне світло. Колір можна підібрати в залежності від місця розміщення та цілей, колірна температура може бути як «теплою», так і «холодною» або нейтральною.

Отже, автономне освітлення на сонячних батареях має багато переваг перед традиційними системами. Деякі ми вже перерахували. Також важливим є і фактор безпеки. Адже в цьому випадку виключено перегрів проводки (кабелю), який часто стає причиною загоряння та інших аварій.

Слід зазначити, що є і мінуси автономного освітлення на сонячних батареях. Наприклад, у похмуру погоду вироблення електрики буде менше, а у разі сильних морозів акумулятори можуть виходити з ладу.

Альтернативні джерела енергії від офіційних дистриб’юторів, компанії Jackery Ukraine: https://jackery.pro/category/blog/.

Добавить комментарий