В Фінляндії вікрили виставку про війну зі світлинами запорізких фотографів

[ad_1]

В Фінляндії вікрили виставку про війну зі світлинами запорізких фотографів

Сьогодні, 21 лютого, у фінському місті Лахті, що є містом-побратимом Запоріжжя, відкрилась фотовиставка «Війна в нашому домi: Запоріжжя».

Про це повідомляють організатори.

В експозиції представлені тематичні стенди, що висвітлюють війну росії проти України, а також фотороботи, поділені на два етапи: «Запоріжжя без війни» i «Запоріжжя у війні». 

Серед авторів, чиї роботи експонуються на виставці, фотокорепондентка сайту 061.ua Катерина Клочко, запорізькі фотокореспонденти Дмитро Смольєнко, Ігор Гур’єв, фотографка Олена Тіта, запорізький військовий журналіст Олександр Павлов, фотохудожники Олег Бурбовський, Ігор та Сергій Лаврови, фотографи прес-служби ГУ ДСНС України в Запорізькій області, фотокор «Радіо Свободна Європа» i «Радіо Свобода» Сергій Нужненко, французький фотожурналіст Рафаель Ягобзаде.

Проведення виставки ініційоване запорізькою громадською організацією «Гуманітарно-інформаційний центр» та підтримано YMCA України в Запорізькiй області, виконавчим комітетом Запорізької міської ради i мерією м. Лахті.

На світлинах фотокореспондентки 061.ua Катерини Клочко, які увійшли до експозиції виставки в м.Лахті, зображені захисники Запорізького напрямку, наслідки ворожих обстрілів по житловим будинкам та обстрілу колони на авторинку в Запоріжжі, життя прифронтових громад.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий