Просто неба: в Запоріжжі відкрили виставку плакатів на тему війни, - ФОТОРЕПОРТАЖ

[ad_1]

Просто неба: в Запоріжжі відкрили виставку плакатів на тему війни, - ФОТОРЕПОРТАЖ

Сьогодні, 24 травня, в Запоріжжі відкрили виставку просто неба: плакати розташовані на фасаді будівлі Туристичного інформаційного центру на проспекті Соборному. Авторкою плакатів є запорізька дизайнерка та урбаністка Наталія Лобач.

Про це повідомляє 061.

За словами Наталії, вона хотіла підтримати міста та невеличкі містечка Запорізької області та тих, хто чинить опір військовим рф на тимчасово окупованих територіях нашого регіону. На плакатах — Енергодар, Василівка, Розівка, Гуляйполе, Мелітополь, Азовське море, Кам’яна могила. Авторка впевнена, що завдяки місцевим жителям та ЗСУ Україна переможе:

— Ми бачимо повідомлення про партизанів, які то там, то там щось підривають, і це про почуття надії, що там навіть де ще немає ЗСУ, але вони скоро будуть, є опір, і є підтримка місцева така дуже сильна і ми врешті переможемо, — каже Наталія. 

Також дизайнерка відзначила вдалий формат для виставки, адже вона дуже вдало вписується в ландшафт міста та архітектуру, а побачити плакати може кожний, хто йде про проспекту.

Ознайомитись з плакатами можна протягом двох тижнів. Якщо формат вуличної виставки запоріжці оцінять, то його будуть використовувати і для наступних експозицій.

— Якщо сподобається жителям міста такий наш невеличкий проект, то ми будемо продовжувати, тому що вже багато художників відгукнулись з усієї країни і Європи. Якщо проект зайде запоріжцям, то ми будемо продовжувати, кожні два тижні будемо оновлювати виставку, — повідомила директорка департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Катерина Сімонова.

Як раніше писав 061, «УЗ” відкрила попередній продаж квитків на низку поїздів до Запоріжжя.

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий