В одній з районних адміністрацій Запоріжжя аудитори встановили фінансові порушення майже на мільйон гривень

[ad_1]

В одній з районних адміністрацій Запоріжжя аудитори встановили фінансові порушення майже на мільйон гривень

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькійобласті в ході ревізії в районній адміністрації Запорізької міської ради поЗаводському району встановили фінансові порушення на суму 912 тисяч гривень.

Про це повідомили в пресслужбі Держаудитслуби у Запорізькій області, передає 061.

Так, аудиторами виявлено, що Заводська райадміністрація при реконструкції скверу по вулиці Лізи Чайкіної в місті Запоріжжі зайво сплатила підряднику 559 тисяч гривень у зв’язку із завищенням вартості виконаних робіт.

Крім того, через не внесення змін до істотних умов договорів завищеновартість виконаних робіт з поточного ремонту тротуарів на територіїЗаводського району на суму 92 тисячsгривень.

Також міському бюджету завдано матеріальної шкоди на суму майже250 тисяч гривень через завищення вартості послуг та виконання підрядних робіт.А саме: безпідставне включення до актів виконаних робіт послуг з утриманняслужби замовника та здійснення авторського нагляду, які фактично виконанііншими організаціями; не внесення змін до істотних умов договору та надання підрядником послуг, не передбачених умовами договору.

Серед порушень, встановлених ревізією, також: зайві витрати за електричну енергію, зайві видатки по оплаті праці, невірне визначення розміру орендної плати.

Виявлені порушення усунуто частково, на суму 478 тисяч гривень. Ревізією також встановлено порушення законодавства про публічні закупівлі. Так, пропозиція учасника–переможця не відповідала вимогам тендерної документації, проте не була відхилена. За порушення законодавствауповноважену особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у мерії Запоріжжя хочуть зменшити відсоткову ставку по кредиту на будівництво аеропорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий