Місія МАГАТЕ не може приїхати на ЗАЕС, бо це дуже небезпечноМісія МАГАТЕ не може приїхати на ЗАЕС, бо це дуже небезпечно

Генеральний директор МАГАТЕ говорить про те, що збирається приїхати на ЗАЕС. Проте в Енергоатомі візит ставлять під сумнів. Причина – Україна не може забезпечити безпеку, бо АЕС захопили військові рф.

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав серівник Енергоатому Петро Котін.

“Енергодар і ЗАЕС знаходиться під окупацією і є випадки нападів на працівників станції і розстріл одного з наших співробітників…. я не думаю, що МАГАТЕ прийме таке рішення аби пан Гросі їхав на ЗАЕС”, – сказав він. 

Він нагадав, що персонал АЕС працює під тиском військових рф.

“Протягом минулого тижня окупанти змінили склад свого персоналу, який раніше був на станції і який більш менш адаптувався до ситуації. Вони прислали нових і вони погіршили психологічний  стан персоналу (тортури і викрадення персоналу у тому числі)”, – додав Котін. 

Керівник Енергоатому уточнив, что станція при цьому працює на Україні, в технічні питання (технічну експлуатацію) російські атомники не втручаються.

Раніше повідомлялось, що протягом минулого тижня окупанти викрали 20 людей в Енергодарі, серед яких 11 – працівників ЗАЕС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 061.ua

Добавить комментарий