Держаудитслужба встановила фінансові порушення на 2 мільйона гривень в КП «Запоріжринок»

[ad_1]

Держаудитслужба встановила фінансові порушення на 2 мільйона гривень в КП «Запоріжринок»

Фахівці Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькійобласті провели фінансову перевірку на комунальному підприємстві «Запоріжринок» та встановили ряд фінансових порушень, якіпризвели до втрат на загальну суму майже в два мільйона гривень.

Про це повідомили в пресслужбі управління Держаудитслужби у Запорізькій області, передає 061.

Відомо, що підприємство частину власних нежитлових приміщень передало у користуваннялабораторіям ветеринарно-санітарної експертизи.При цьому договори на відшкодування витрат по утриманню цих приміщень не укладались. Як наслідок, Запоріжринкомзайво проведено видатки на оплату комунальних послуг, спожитихіншими суб’єктами господарювання, у загальній сумі 1,1 млн гривень.

Також ревізією встановлено факт зайвого виділення та використаннябюджетних асигнувань у 600 тисяч гривень.Це сталося тому, що при розрахунку потреби у коштах в рамках цільової програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Запоріжринок» не було враховано, що частина вартості електроенергії, спожитої іншими юридичними або фізичними особами, повернеться підприємству у вигляді компенсації від них.

У підсумку, Запоріжринком кошти у сумі 600 тисяч гривент отримано двічі – як відшкодування від споживачів електроенергії, а також за рахунок бюджетних коштів. Звичайно, при цьому бюджетні кошти, в яких не було потреби,використано незаконно.

Крім того, Підприємством проведено незаконні видатки на оплату праці тана оплату електроенергії внаслідок безпідставного завищення її ціни.

Матеріали ревізії передано до прокуратури.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у мерії Запоріжжя погодили створення тимчасового комунального ринку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 061.ua

Добавить комментарий